Oulun yliopiston ylioppilaskunnan hallitus 2015

Kati Hannila
Hallituksen puheenjohtaja

puh. 040 523 1821
e-mail: kati.hannila@nulloyy.fi

Joonas Kivioja
Hallituksen varapuheenjohtaja ja sosiaalipolitiikka

puh. 050 407 8694
e-mail: joonas.kivioja@nulloyy.fi

Veera Alahuhta
Kansainväliset asiat ja järjestöasiat

puh. 050 407 8431
e-mail: veera.alahuhta@nulloyy.fi

Terje Juutilainen
Kuntavaikuttaminen, terveys, työelämä

puh. 050 4078431
e-mail: terje.juutilainen@nulloyy.fi

Maria Ronkainen
Koulutuspolitiikka, työelämä

puh. 050 407 9489
e-mail: maria.ronkainen@nulloyy.fi

Tiina Strand
Järjestöasiat, kulttuuri

puh. 050 407 8451
e-mail: tiina.strand@nulloyy.fi

Jussi-Pekka Tolonen
Koulutuspolitiikka

puh. 050 407 8224
e-mail: jussi-pekka.tolonen@nulloyy.fi

Susa Vikeväkorva
Viestintä

puh. 050 362 1270
e-mail: susa.vikevakorva@nulloyy.fi