Oulun yliopiston ylioppilaskunnan hallitus 2018

Kalle Parviainen 
hallituksen puheenjohtaja
kalle.parviainen@nulloyy.fi, 040 523 1821

Jenna Suorsa 
varapuheenjohtaja, vastuuprojekti Värikäs tapahtuma- ja koulutuspaletti, OYY:n tapahtumien hallituksen vastuuhenkilö, seurantavastuu koulutuspolitiikka
jenna.suorsa@nulloyy.fi, 050 407 8224

David Delahunty 
vastuuprojekti Kampuskehittäminen 2.0, seurantavastuu kansainväliset asiat
david.delahunty@nulloyy.fi, 050 407 9489

Katri Kiurujoki 
vastuuprojekti Viestinnän viemää, seurantavastuu viestintä
katri.kiurujoki@nulloyy.fi, 050 407 8451

Toni Sandvik 
vastuuprojekti Näin koulutat järjestösi, PJ-klubien hallituksen vastuuhenkilö, seurantavastuu järjestöt, edunvalvontajaoston varapuheenjohtaja
toni.sandvik@nulloyy.fi, 050 407 8694

Tuomas Soini 
vastuuprojekti Yhteistyössä yhteiskunnassa, seurantavastuu koulutuspolitiikka
tuomas.soini@nulloyy.fi, 050 407 8431

Vilma-Riikka Tiittanen 
vastuuprojekti Opiskelijan hyvä elämä, seurantavastuu sosiaalipolitiikka, edunvalvontajaoston puheenjohtaja
vilma-riikka.tiittanen@nulloyy.fi, 050 362 1270